Daugiau vasaros jūsų namuose

Sveiki sulaukę vasaros! Turbūt nereikia priminti, kad tai – nuostabus metas. Saulė, šiluma, gera nuotaika – norisi, kad šie elementai atsispindėtų namuose ir būtų su mumis kasdien. Jei pritrūkote idėjų, kaip įsileisti daugiau vasaros, turime kelis patarimus.

Įkvėpimas – nuo Viduržemio jūros

Viduržemio jūros regione dominuojantys interjerai – paprastas būdas sukurti nuolatinės vasaros pojūtį namuose. Ispanijos, Italijos, Graikijos ir kitų Pietų Europos kraštuose atsispindi lengvumas, šviesios šiltos spalvos ir natūralios vėsios medžiagos – mediena, keramika, medvilnė. Jei trumpai, šiame regione tradicinių interjerų grožis slypi paprastume. Netrukus Dizaino virtuvė kaip tik pristatys nuotraukoje matomą interjerą Vilniuje, kurį įkvėpė ispaniškų vilų interjero tradicijos. Kaip puikiai dera prie mūsų gamtos spalvų pritaikyti sprendimai iš kito Europos galo, galėsite įsitikinti patys.

Balta ir kitos spalvos

Balta spalva vasarą žiūrisi labiausiai, ir nieko čia daug nepridursi. Visgi, jei norite kažko daugiau, rinkitės pilkus, melsvus ir kitus neutralius atspalvius.

Kuo daugiau natūralios šviesos

Saulės spinduliai ir dienos šviesa visuomet pripildys namus vasara. Jiems geriausiai jaustis pas jus svečiuose padės dideli langai ir kuo mažiau pertvarų gyvenamojoje erdvėje.

Turite balkoną ar terasą? Išnaudokite!

Nekart teko matyti, kaip butų balkonai ar terasos virsta nereikalingų daiktų saugyklomis. Susitvarkykite, atsinaujinkite, nedidelių baldų, augalų ar dekoro detalių pagalba sukurkite nedidelę ramybęs erdvę. Už šį patarimą tikrai padėkosite, kai sekmadienio rytą ten mėgauskitės kavos puodeliu.

Natūralios medžiagos ir audiniai

Nežiūrint į interjero tendencijas, tai visuomet išliks ant bangos, jei norite įnešti daugiau vasariškumo į savo namus. Tikro medžio baldai, natūralių audinių patalynė, šiek tiek žalumos, pinti krepšiai – atrodys, kad namai kvėpuoja kartu su jumis. Medžiagų toli ieškoti nereikia – mūsų šalis visame garsėja aukštos kokybės medienos ar lino gaminiais.

Lengvos užuolaidos

Vasaros proga pakeiskite užuoladas iš sunkių tamsių į lengvas šviesias. Paprasta, bet labai efektyvu.